Hakkımızda

Atkı Tasarım

Mega Atkı firmamız istemiş olduğunuz Atkı modelini tasarlamada yardımcı olabilir. Tasarımcılarımızın verdiğiniz talimatlar doğrultusunda çalışırlar, uyarlanabilir gerçek şablonlarla, ya da sizin çizimleriniz üzerinden. İmalat aşaması öncesi örnek numune çizim yaparlar, Yapılan bu örnek Atkı grafik çizimi sizin onayınıza sunulur. Onay verilen Atkı grafik çizim deseni ile imalatı başlanmış olur.

Saten Atkı Renk Seçeneği

Digital baskımız CMYK’ye dayalı, size büyük bir renk seçeneği sunuyor. Baskı yapıp ekstra kağıt depolanması artık gerekli değil, 1 yada 8 renk basmak artık aynı, renk başı fiyat ödemeyeceksiniz artık.
Tasarımınız bittiğinde, görseli hariç, üretim dosyası alacaksınız böylece tüm görseli logo yerleşimi ile birlikte görebileceksiniz.

Dosyalar

Tasarım aşamasında logo ve desenler için vektörel görüntüler kullanılmaktadır. Bu görüntülerin oluşturulması için Adobe Illustrator veya Corel Draw gibi vektörel çizim programları kullanılmaktadır. Bize göndereceğiniz logo veya görüntü dosyalarının bu tür bir vektörel programdan kaydedilmiş olmasına dikkat edin. Kullanabileceğimiz formatlar .AI ve .EPS gibi vektörel formatlardır.

Eğer logo veya görselinizin vektörel hali elinizde yoksa, ve elinizde baskı için yeterli olabilecek kadar yüksek çözünürlükte bir resim dosyası varsa (PNG formatında), bunlar da kontrolden sonra kullanılabilir. Internet arama motorlarından bulunan resimler genellikle baskı için uygun olmamaktadır.
Baskıya uygun dosyalar için lütfen logo tasarımcımızla irtibata geçiniz.
Eğer hiçbir şekilde logo veya görselinizin baskı için uygun formatta dosyalarına ulaşamıyorsanız, ekibimiz ücret karşılığında bu hizmeti verebilmektedir.

Ödeme Şekli

Atkı sipariş Onayı verilen müşterilerimizin; Siparişlerin imalat  proğramına alınması için %30 ilk ödemesini yapması gerekmektedir.Ürün bittiği vakit kalan ödemesini peşin olarak alınır.