Yazlık Saten Atkı Fiyatları ve Modelleri

Okullar, dernekler, şirketler ve özellikle futbol takımlarının en çok tercih ettiği atkı çeşitlerinin başında Saten Atkı ürünleri gelmektedir. Saten atkılar, kullanımı en rahat atkılar olarak bilinmektedir. Kullanıldığı hafif kumaş, bunun en önemli sebebidir. Omuza konulduğunda hiç yokmuş gibi rahatlık hissi verir. Soğuktan korunmak için tercih edilmez. Daha çok günlük kıyafetimizle şıklığımız tamamlayıcı bir aksesuar olarak düşünebiliriz. Özellikle spor kıyafetlerimizle birlikte tercih edebileceğimiz bu ürünler, daha çok tuttuğumuz takımın forması ile birlikte şık bir kombin yapılabilir. Bu nedenle daha çok taraftar aksesuarı olarak düşünebiliriz. Söz gelimi, taraftar atkıların büyük bir bölümü zaten saten olarak tercih edilmektedir. Öte yandan, bu atkılarda dijital baskı tekniği kullanıldığı için hemen her türlü çizim ya da grafik rahatlıkla basılabilmesi de bu atkıların çokça tercih edilmesinin bir sebebidir. 

Yazlık Saten Atkı Modelleri

Yazlık saten atkı çeşitleri, 17x155 cm olarak üretilmektedir. +15 cm de püskülleri bulunmaktadır. Bu ürünlerin baskı alanı ise 140x35 cm’dir. Baskı dijital yapıldığı için hemen her grafik çalışmasını basabilmekteyiz. 135 gram ağırlığında beyaz renk polyester veya saten kumaş üzerine baskı yapılmaktadır. Baskı dediğimiz tamamen dijital baskıdır. Baskı yapıldıktan sonra ürün ikiye katlanır ve ikim yapılır. Burada dikkat edilmesi gereken 2 husus bulunmaktadır. Birincisi, baskının kaliteli sonuç vermesi için basılacak görüntünün de yüksek kalitede vektör bir görsel olması gerekmektedir. İkinci önemli husus ise ikiye katlanan ürünün, doğru bir şekilde basılmasıdır. Tüm bunlar sorunsuz yapıldıktan sonra siz değerli müşterilerimize onay için gönderilmektedir. Belli bir sayının üzerindeki baskılarda grafik çalışması konusunda Mega Atkı grafikerleri sizlere destek verebilmektedir. Saten atkı kumaşları mat veya parlak seçeneklere sahiptir. Bunun yanında saçak seçenekleri de vardır. Dilerseniz atkımızı saçaksız olarak da tercih edebilme şansına sahipsiniz. 

Saten Atkı Fiyatları

Müşterilerimizin birçoğu kişiye özel saten atkı çeşitlerini aramaktadırlar. Mega Atkı olarak sadece toptan atkı üretimi ve satışı yapmaktayız. Fakat, belli bir sayıda yaptıracağınız ve özellikle ünlü bir kişiye ait atkı üretimini yapabilmekteyiz. Örneğin, bir futbolcu ya da tanınan bir sanatçı için atkı modellerimiz mevcuttur. Bunun için, daha önce tasarımını ve üretimini gerçekleştirdiğimiz atkı çeşitlerimizden numune ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Taraftar atkısı yaptırma amacıyla bizlere ulaşan müşterilerilerimize de en kaliteli ürünlerimizi üretiyoruz. Taraftar atkısına isim yazdırma, resim basma gibi tercihlere de yardımcı olmaktayız. Promosyon atkı imalatı konusunda yılların birikimine sahip Mega Atkı olarak, sizlere en kaliteli ürünü, en uygun fiyata veriyoruz.

Toptan Saten Atkı Üretimi

Mega Atkı olarak, saten atkısı modellerimizde toptan satış yapmaktayız. En az 100 adet üretim yapabiliyorken, günlük atkı üretim kapasitemiz 5.000 adettir. Bu sayı, istenilen ürünün türüne göre değişmektedir. Öncelikle tasarımını gönderdiğiniz ürünün prova baskısını almaktayız. Ardından, sizlerden onay alarak, toplu üretime geçmekteyiz. Üretim sonrası anlaşmalı kargolarımız ile ürünü en kısa sürede siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktayız. 

İletişim Bilgileri

GSM 1: 0552 951 62 91
GSM 2: 0 533 714 05 16
Email:destek@megaatki.com

TÜM YAZLIK SATEN ATKISI MODELLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ