Taraftar Atkısı Modelleri

Taraftar Atkı Modellerimiz 3 ayrı gruptan oluşmaktadır.1. grup Dokuma Taraftar Atkısı %100 akrilik iplikten çözgü makinasında halı dokur gibi 6 renk iplik seçeneği ile tek taraflı olarak 150*20 cm (püskül dahil) ölçülerinde en az 50 adet olucak şekilde Taraftar Gruplarına ,Derneklere ,Amatör Liglere,Okul Takımlarına vb. atkı imalatı yapmaktayız.

2.grup Yazlık Saten Taraftar Atkısı %100 polyester 70 danye jarse formalık kumaş üzerine sayısız renk seçeneği ile dijital baskı tekniğiyle makineden çıkan kağıtla preslenerek üretim yapmaktayız.Yazlık Saten Taraftar Atkımız çift taraflı olarak 140*17 cm (püskül dahil) en az 50 adet olucak şekilde  Kurumsal Firmalara,Sporseverlere ve birçok topluluğa imalat yapmaktayız.

3. grup Çift Taraflı Triko Taraftar Atkısı %100 akrilik iplikten triko elektronik makinalarında kazak dokur gibi 6 renk iplik seçeneği ile çift taraflı olarak 140*17 cm (püskül dahil) en az 100 adet olucak şekilde saygı ve anma törenlerinde vb. kullanılmak üzere imalat yapmaktayız.

Taraftar Atkı Modellerimiz tasarım çalışması yapıldıktan sonra verilen süre içerisinde bizden istediğiniz Atkı tasarımı siz değerli müşterilerimizin onayına sunulur ve sizden gelecek yanıt ile çalışmalara başlanır.